Doplněk stravy Maxulen, který dodá tělu potřebnou energii a výdrž obstál u testerů na jedničku.V recenzích se dozvíte proč

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotili
5
3x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 2. 2020
do 14. 6. 2020


Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. Maxulen pomáhá mužům bojovat proti negativním vlivům, které jsou způsobeny klesající hladinou testosteronu. Maxulen má jedinečné složení a obsahuje patentovanou látku Testofen, která má účinky potvrzené vědeckými studiemi.

Účinky

  • Uvolňuje vázaný testosteron v těle
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek 


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Maxulen


Hodnocení
3
avatar
Tomáš
Po pravidelném užívání můžu říct,že jsem na sobě začal pozorovat pár změn k lepšímu.Mám o dost více energie,daleko lepší kondici a dokonce i ten sval mě přibyl. No a žena říká že mě chytá í větší chuť na sex :)Moje shrnutí celkově se cítím mnohem lépe než před užíváním.
klad jednoduché užívání
klad opravdu zabírají
klad nic jsem neobjevil
avatar
Jakub
Po užívání Maxulenu se opravdu cítím plný energie i té vnitřní a nadšený do všeho co mi přichází do cesty. Mám větší chuť do sportu, při kterém mi příjde, že se tolik nepotím, cítím se klidnější a celkově dobře. Dokonce jsem nabral více svalové hmoty. I když ze začátku byl problém brát vitamíny pravidelně, dnes beru vždy ráno se snídaní a je to skvělé! Přítelkyně si také všimla změny a větší chuti.
klad udržní přirozené hladiny testosteronu
klad více energie
klad růst svalové hmoty
klad diskrétní dodání
klad čistě přírodní složení
klad bez nežádoucích účinkůuržení
klad nevhodné pro osoby se zdravotními potížemi
příloha
avatar
Milan
Maxulen konzumuji třetí měsíc a za tento čas se již projevily některé účinky. Posledních pár měsíců nemám dostatečný spánkový režim, kvůli malému dítěti a i přes to mi maxulen dodává energii během dne a mám i větší chuť na všechny aktivity. Mohu říci, že se cítím ve větší pohodě. Dle mého názoru tento doplněk stravy podporuje větší psychický klid a všeobecně se cítím dobře. Také moje libido je "silnější" než dřív, čehož si všimla i manželka.
klad Více energie
klad Zvýšené libido
klad sportovní aktivita
klad dobrá nálada
klad nezjistil jsem žádné negativní účinky