Testeři testovali Italskou klobásu z Řeznictví a Uzenářství Oldřich Čejka. Přečtěte si jejich recenze, jak jim klobása chutnala

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
8x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 4. 2020
do 7. 6. 2020


Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka

Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka je česká firma s rodinnou tradicí od roku 1920. Společnost reprezentuje zpracování masa ve vlastní provozovně a provoz pěti prodejen masa a uzenin ve Skutči, Pardubicích, Chrudimi, Chrasti a Prosetíně a ve čtyřech z nich je provozován úspěšně bufet. Zaměřuje se na bezlepkové masné výrobky dle tradičních receptur. Výrobky neobsahují strouhanku, mouku ani přidané glutamáty.

Italská klobása
Hodnocení
9
avatar
Eva
Od pátku začínají pro většinu z nás nejkrásnější chvíle celého týdne, protože je tady víkend. Pátek.... Pátek.... Pátkem to všechno začalo. Stejně tak v případě Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka. Protože historie této české firmy se začala psát na přelomu 19 a 20 století v rodině Pátků. Díky testování jsme si domů odnesli dvě italské klobásy od této firmy k ochutnání. Jsou výborné a "velmi voňavé" . Obsahují dost masa (98%). Ideální zejména pro mě, protože narozdíl od manžela nemám ráda pálivé pikantní klobásy. Tato klobása je kořeněná tak akorát, aby si člověk tu chuť opravdu vychutnal. Tato firma má prodejny ve Skutči, Pardubicích, Prosetíně, Chrudimi a Chrasti, nebo si můžete objednat nějakou dobrotu přes jejich e-shop. Výdejní místo je: Praha, Pracovna ŽENY s.r.o., Karlínské nám. 6, Praha 8, 4. patro  @zenysro Mně osobně lákají utopenci, špekáčky, tlačenka, gothaj, esso párky, gril. klobása... no vlastně všechno ?? holt chutě při dietě
klad Obsah masa
klad Výborná chuť
klad Tradice
klad Česká firma
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
Naprostá spokojenost, chutnala celé rodině. Podíl masa vyhovující, chuť i kvalita na jedničku. dá se jíst samotná i s pečivem nebo zeleninou. Ráda si ji znovu koupím a nabídnu návštěvě jako pohoštění.
klad vše
klad nic
avatar
Petra
Italská klobása je vynikající. Má vysoký podíl masa (vepřové maso 78 %, hovězí maso 20 %), krásně voní a je skvěle vychucená. Chutná výborně za studena, ale ohřátá je taky výborná. Líbí se mi i velikost klobásy, jeden ks má okolo 230 g. Určitě di klobásu budu nadále kupovat a ráda vyzkouším i jiné produkty.
klad Chuť
klad Složení
klad Vůně
klad Velikost klobásy
klad Nic
příloha
avatar
Alena
Klobása byla výborná, maso velmi dobré. Balení krásné. Klobásy opravdu silně voněly, což může být chtěné, ale taky ne. Chuť byla skvělá, k chlebu vynikající.
klad Chuť
klad Možná až moc silná vůně
avatar
Nikola
Klobása masová, hrubě mletá, v tenkém střívku, které jsme stáhli. Krásně voněla, nebyla suchá ani tvrdá, poctivá masová chuť, nejsou cítit žádné náhražky, chuť kvalitní masové uzeniny. Trochu připomíná chutí i strukturou kvalitní salámy. Klobása má bílé tuhé do zubů lezoucí kousky vláken přesně jako má kterýkoliv jiný salám, to bylo asi jediné minus. Výrazná masová chuť, nebylo cítit ani tolik koření, ani pepř, ani voňavé bylinky typu oregano (to bych asi u italské klobásy čekala), nebyla vůbec ostrá, chuť však byla dostatečně výrazná masová, nasolená byla tak akorát.
klad Výrazná masová chuť
klad Nebyla ani tvrdá
klad Nebyla ani suchá
klad Krásná vůně
klad Bílé tuhé do zubu lezoucí kousky vláken
příloha příloha příloha
avatar
Šárka
Italská klobása mne mile překvapila. Krásně voní, skvěle chutná a hlavně neobsahuje strouhanku, mouku ani glutamáty. Oceňuji, že klobása není extra masná.
klad vůně
klad chuť
klad -
avatar
Lenka
Na toto testování jsem byla velmi zvědavá. Správná klobása má mít podle mě pěkné složení, má hezky vonět, dobře vypadat i v řezu, má být přiměřeně kořeněná a chuťově výrazná. A přesně taková klobása Italia od Čejků je! K mému potěšení neobsahovala žádné nepříjemné hrubé kusy, a byla opravdu kvalitní. Pochutnala si i kamarádka a k vínu ideální. Jinou už nechci!
klad Perfektně jemná
klad Výtečné složení
klad Příjemná vůně
klad Úžasná chuť
klad Praktické balení
klad Kvalitní a poctivý výrobek
klad -
avatar
Josef
Klobása mne oslovila jejím vynikajícím složením. Už po rozbalení nádherně voněla. Chuť je velmi jemná, přímo delikátní, klobása je dokonale vychucená a okořeněná. Krásně je poznat i aroma dřeva. Velikost dle mého názoru ideální a je to přesně ten typ klobásy, který bych se nestyděl nabídnout ani návštěvě. Perfektně se hodí i na jednohubky, nebo jen tak. Smekám před mistrem řezníkem a doporučuji, je opravdu velmi vydařená.
klad Chuť
klad Struktura - jemně mletá
klad Vůně
klad Složení
klad Není co vytknout
avatar
Jan
Dostal jsem k testování obří dvě klobásy. Klobásy jsou našlapané masem a neobsahují žádný lepek ani glutamát. Nádherně voní a mají úžasně masovou chuť. Jsou dokonale vyzrálé. Jedny z nejlepších klobás, co jsem měl možnost ochutnat! Velká paráda!
klad výborná chuť
klad příjemná obsluha
klad klobása plná masa
klad nic